
«До війни, я працювала, щороку купували вугілля і нам вистачало на весь холодний час. Зараз дуже дорого, і немає такого вибору, як раніше. Дуже переживала за цю зиму,»- розповідає Світлана, одна з мешканців села Плещіївка, Донецької області.

Майже кожен другий будинок в селі зазнав пошкоджень, але не дивлячись на небезпеку, люди залишаються жити вдома. Одним з найскладніших періодів для них є зима. Село негазифіковане, постійні перебої світла не дозволяють розраховувати на електрообігрів, а придбати твердопаливні матеріали для більшості мешканців фінансово надзвичайно важко.